Apolloss (Аполос) Цена, Каде може да се нарача?, Резултати, Коментари, Форум, Како се употребува, Состојки

4.7/5 - (11 votes)
Официјален сајтwww.apollos.com
Предности➔Ја намалува тежината

➔Го отстранува целулитот

➔Го подобрува дигеститивниот систем

➔Го намалува задржувањето на течностите

Како се земаконзумира пред оброци
СоставПрироден состав
Странични ефектиБез
Цена2400 денари
Проценка4.8/5

Што е Аполос?

Аполос е чај кој ќе ви помогне да изгубите тежина на умерен и безбеден начин. По два месеци, можете да изгубите помеѓу 12 и 15 килограми без да имате потреба од диета или да се грижите за јо-јо ефектот.

apolloss-предности

Овој пијалок не само што ви помага да изгубите тежина, туку може и да го подобри вашето здравје во многу аспекти, благодарение на состојките на Apolloss, кои вклучуваат екстракти кои ги подобруваат различните процеси во телото како што се липолизата, термогенезата и регенерацијата на клетките.

Внимание!
Apolloss
Apolloss
Овој производ не се продава во аптеки! Можете да го купите само од официјалниот производител за Македонија. Посетете ја официјалната страница за повеќе информации и 50% попуст!
Официјален сајт

Состав на Аполос

Чајот за слабеење Аполос е исклучително ефикасен, а тоа се должи на неговите висококвалитетни екстракти. Сите состојки на Apolloss се природни и извлечени од нивните места на потекло, што гарантира дека сите нивни лековити својства се зачувани во нивната најчиста форма.

apolloss-состав

Составот на Аполос е исклучително сложен и ги содржи следниве елементи:

 • Зелен чај: Овој елемент е познат по неговата способност да ја зголеми енергијата и да го забрза метаболизмот, а истовремено промовира претворање на мастите во енергија. Покрај тоа, зелениот чај го намалува задржувањето на течности и надуеноста, го отстранува целулитот и го подобрува функционирањето на дигестивниот систем.
 • Екстракт од Schisandra chinensis: Како зелениот чај, овој екстракт го забрзува разградувањето на мастите и ви помага брзо да ги согорите.
 • Коприва: Овој природен екстракт го подобрува вашето целокупно здравје преку регулирање на нивото на шеќер во крвта и намалување на холестеролот и триглицеридите.
 • Пеперминт: Покрај тоа што му дава пријатен вкус на Аполос, нането е многу ефикасно за чистење и детоксикација на телото, а истовремено го враќа здравјето на дигестивниот систем.

Покрај овие состојки, Аполос содржи и други екстракти и позитивни елементи како што се маслинките.

Составот на Apolloss е сосема безбеден и природен, што го прави погоден за секого. Нема контраиндикации и илјадници позитивни критики и коментари на македонските форуми ја гарантираат нејзината ефикасност.

Аполос е навистина вкусен чај кој се пие без напор и ви обезбедува бројни придобивки без никакви несакани нуспојави.

Запознај ги сите понуди за предности на Apolloss

apolloss-како-работи

Со Аполос ќе уживате во следниве придобивки:

 • Вашето тело ќе изгуби помеѓу 7 и 10 килограми во рок од еден месец.
 • Вашата фигура ќе се подобри бидејќи чајот ги елиминира локализираните маснотии, особено во проблематичните области како што се долниот дел на грбот, стомакот, бутовите и други.
 • Вашата големина исто така ќе се намали.
 • Ќе го елиминирате целулитот.
 • Вашиот дигестивен систем ќе се подобри и нема да имате проблеми како запек или дијареа.
 • Ќе го намалите задржувањето течности, а со тоа и отокот.
 • Вашата кожа ќе изгледа почиста и без флеки.
 • Аполос го чисти и детоксицира телото, помагајќи да изгледате помлади.
 • Ќе имате повеќе енергија.
 • Ќе го намалите апетитот.
 • Расположението ќе ви се подобри и полесно ќе се справувате со стресот.

Аполос е чај кој нуди повеќекратни придобивки и ќе ви помогне да изгубите тежина без да се плашите од ефектот на враќање, т.е. нема да ја вратите изгубената тежина. Покрај тоа, вашето здравје значително ќе се подобри.

Како се користи Apolloss?

Аполос делува слично како и обичниот чај – само треба да подготвите шолја од овој напиток и да го испиете пред оброците, најмалку 30 минути пред да консумирате каква било храна.

apolloss-како-се-користи

Можете исто така да консумирате чај од Аполос пред тренинг за да ја зголемите вашата енергија и издржливост.

Еве неколку дополнителни препораки кои ќе помогнат да се подобрат ефектите на Аполос:

 • Иако земањето Аполос чај ​​сам ви дава многу придобивки, важно е да се трудите да подобрите одредени животни навики и со тоа да го зголемите губењето на тежината.
 • Придружете го внесувањето на Аполос со урамнотежена исхрана во која не треба да исклучувате ниту еден вид храна, туку мора да практикувате умереност.
 • Многу од коментарите на Apoloss покажуваат дека јадењето во исто време секогаш го подобрува слабеењето.
 • Се препорачува и физичка активност.
 • За нормален сон треба да спиете најмалку 8 часа.
 • И не заборавајте да останете хидрирани со консумирање најмалку 3 литри вода.

Следејќи ги овие едноставни препораки, ќе забележите како слабеете и ќе ја подобрите вашата општа благосостојба.

Дали Аполос има несакани ефекти?

Аполос е целосно составен од природни состојки и во суштина не е лек. Бидејќи неговата содржина е целосно органска, не се забележани никакви несакани ефекти. За да се осигура безбедноста на овој производ, важно е да го нарачате само од официјалната веб-страница на производителот. Задолжително прочитајте го упатството или консултирајте се со производителот.

Аполос Цена во аптеките, Pazar3 – каде да се купи?

Ако сакате да го купите оригиналниот Apolloss по добра цена, треба да го нарачате од официјалната веб-страница. Користете ја врската подолу за да добиете до 50% попуст. Имајте предвид дека залихите се ограничени поради големиот интерес за производот.

apolloss-цена

Бидете внимателни, многу дилери нудат нокаути на Apolloss на локации како PAZAR3. Не се залажувајте да ги купувате од таму. Не само што ќе платите надуена цена, туку и ризикувате да добиете лажен производ.

По нашата комуникација со официјалниот производител, тој јасно ја потврди информацијата дека оригиналниот производ на Apolloss е достапен само преку нивната веб-страница. Нема смисла да ризикувате и да платите повеќе.

Официјален производител на Аполос во Македонија

Со купување на Apolloss директно од официјалниот производител, можете да се уверите во неговата автентичност, свежина и фер цена, како и во неговата оптимална безбедност. За македонските клиенти кои сакаат да ги искористат овие поволности, неопходно е да се купат преку официјалната веб-страница, бидејќи производителот ја прекина испораката до аптеките и онлајн продавниците. Ова осигурува дека клиентите ќе го добијат токму она што го очекуваат – квалитет и цена, за да можат да го извлечат максимумот од Apolloss.

Како безбедно и лесно да нарачате Apollos

Нарачката се врши со готовина при достава, што е сосема безбедно за вас. На овој начин, нема ризик вашата картичка да биде украдена од сомнителни веб-страници.

apolloss-акциja

Еве како да ја поставите вашата нарачка во 5 чекори:

 1. Посетете ја официјалната веб-страница на производителот на Apolloss.
 2. Прегледајте ги информациите, вклучително и начинот на употреба, клиничките студии и многу повеќе.
 3. Пополнете го формуларот за нарачка – само со вашето име и телефонски број. Веб-страницата не бара чувствителни информации како што се банкарска картичка или лични податоци.
 4. Во рок од 24 часа по испраќањето на нарачката, ќе добиете телефонски повик од оператор кој ќе ја потврди нарачката и ќе ја наведе вашата сакана адреса за испорака.
 5. Очекувајте бесплатна курирска испорака на Apolloss во рок од 3-5 дена и плаќајте со готовина при испорака.
ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!
Apolloss
Apolloss
Официјалниот производител предупредува: Поради големиот интерес, количините брзо се трошат. Не чекајте последен момент и нарачајте денес!
Официјален сајт
50% попуст
Само на официјалната веб-страница

Аполос – Вистински коментари, критики и мислења од форуми во Македонија (проверени корисници)

По исцрпниот преглед на здравствените веб-страници, форуми и други извори, не најдовме негативни критики за Apolloss. Континуирано ги следиме и познатите Фејсбук групи каде се зборува за слични производи, а и таму не наоѓаме негативни мислења за овој производ.

Катерина од Охрид: Отсекогаш сум ги поддржувала природните лекови, оние кои не предизвикуваат несакани ефекти и се многу безбедни за употреба. Така, кога ги прочитав позитивните критики за Apolloss, не се двоумев да го купам. Прво, сите рекоа дека функционира, а исто така, неговата цена во Македонија е многу прифатлива. Навистина почнав да го користам чајот не очекувајќи големи резултати, но беше едноставно неверојатно. По само 5 недели изгубив 12 килограми без диета или вежбање. Аполос делува и има одличен вкус. Исто така, забележав дека ми помогна да се справам со акните на мојата кожа и ги подобрив моите дигестивни проблеми со кои се борев.

Соња од Кочани: Две пријателки го користеа чајот за слабеење пред свадба и резултатите беа толку импресивни што мислев дека тоа е невозможно. Никој не може да изгуби 20 килограми за четири недели без диета, но излегува дека чајот делува. Со Аполос изгубив 18 килограми за два и пол месеци, а најубавото е што изгледам 10 години помладо. Топло го препорачувам производот ако сакате да изгубите тежина без да правите многу и без да му наштетите на вашето тело со лекови. Една од работите што најмногу ги сакам кај чајот Аполос е тоа што брзо го заситува гладот.

Avatar photo
Соња Ангеловска

Соња Ангеловска е заинтересирана за здравствена заштита и изнаоѓање рамнотежа во сите сфери од животот. Таа темелно ги проценува природните производи, анализирајќи го нивниот состав и ефикасност. Соња силно верува во органските производи како замена за традиционалните лекови.

Articles: 10

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *